Literówki

Po znalezieniu mięty

Brawo! Profesor klepie Cię po ramieniu, kiedy szybko i sprawnie wyszukałeś/aś (znalazłeś - sugestia) roślinę, o którą poprosił. Wszystkie odbyte lekcje nie poszły na marne, a widać że zaplusowałeś/aś w oczach nauczyciela. Od teraz możesz samodzielnie szukać tego składnika do eliksirów, (kropka) pamiętaj jednak, że Twoja umiejętność rozpoznawania jest bardzo słaba. Poziomy swoich umiejętnośćci (ści) możesz zwiększyć w zakładce Umiejętności. Za ukończenie lekcji zyskujesz 40 doświadczenia (kłopka)

Pierwsze zajęcia z opieki

Chochlik
Opieka nad tymi stworzeniami jest zaskakująco bardzo prosta. Wystarczy go nakarmić odpowiednią karmą i zmienić wodę. Czynność tę trzeba powtarzać co około 8 - 14 godzin. Opiekuj się chochlikiem, jak swoja (ogonek ą) ulubioną parą skarpet. Będziesz to robić pod okiem profesora przez następne 2 dni, więc lepiej się nie pomyl, bo zamiast zaliczyć lekcję, będziesz musiał zacząć od nowa!

Obserwuj uważnie zachowania i nawyki zwierzęcia. (spacja) Dzięki tej wiedzy, będziesz w stanie znaleźć jego kryjówki w naturalnym środowisku, a co za tym idzie - jego skrzydła, zrzucone podczas corocznej wylinki. Skrzydła chochlika wykorzystasz do warzenia eliksirów lub sprzedasz, żeby zarobić trochę złota.

Dodatkowo przy karmieniu chochlika pojawia się powiadomienie na zielonym tle

Udało Ci się przebrnąć przez teorię. Czas teraz poćwiczyć zaklęcie w praktyce.
(jeżeli karmimy zaklęciem, to spoko. "Avada - żryj to!" xD

Dodatkowo opis leśnej polany, który się rozwija

Polne kolorowe i ładnie pachnące kwiaty wyścielają tę polną łąkę (zdanie do poprawy polne-polną) . Kiedy się przyjrzysz, na pewno uda Ci się dostrzec jakieś małe zwierze przemykające między źdźbłami trawy. Piękne, choć może niezbyt ciche miejsce, zważywszy na codziennie odbywające się tutaj teoretyczne i praktyczne lekcje dbania o magiczne zwierzęta i kreatury. Małe zagrody, klatki i akwaria są częścią tutejszej fauny i flory.

Błonia zamku. Rozwijany opis:

Miejsce wielkich możliwości, jeśli chodzi o eksploatację terenu (Nie wiedziałem, że można tu zostać szejkiem i wydobywać ropę naftową xD oczywiście powinno być eksplorację). Można tutaj udać się na poszukiwanie składników do eliksirów, zagrać z przyjaciółmi, czy po prostu posiedzieć i odpocząć pod jakimś drzewem, kryjąc się przed promieniami słońca. Czego nie wybierzesz, pamiętaj, by tego nie żałować.

Po wykonaniu pierwszego eliksiru jest powiadomienie w zielonej ramce.

Wow! To chyba naprawdę wyszło świetnie, (kropka lub wykrzyknik) gdyby ten eliksir potrafił mówić, to powiedziałby Ci “jestem jakość pierwsza klasa”… ale może lepiej niech się nie odzywa, bo to byłoby dość przerażające. Nawet sam profesor nie ma się do czego przyczepić, więc zdałeś/aś tę lekcję śpiewająco! Za ukończoenie lekcji dostajesz 40 doświadczenia.

Screenshot_20191103-211127_Chrome.jpg

Eliksiru Energii

Screenshot_20191103-211100_Chrome.jpg

[...] na zamek (kropka) Próbujesz otworzyć (sugestia)

Screenshot_20191103-211052_Chrome.jpg

Zryty opis kociołka

Opis podczas snu w dormie

Podziwiając widoki za oknem, w końcu dopada Cię błogi sen. Wcale to nie taki głupi pomysł, wkrótce czeka Cię tuptanie nogami, to czemu by sobie troszkę energii nie zregenerować przed dalszymi przygodami? Bylebyś tylko nie chrapał/a, bo kto tam wie, co Ci mogą zirytowani uczniowie na czole wymalować.

Zdanie trzeba przeredagować albo kropka po "głupi pomysł", chociaż zalecam zmianę kolejności zdań na:

"Podziwiając widoki za oknem, w końcu dopada Cię błogi sen. Czemu by sobie troszkę energii nie zregenerować przed dalszymi przygodami?
Wcale to nie taki głupi pomysł, ponieważ wkrótce czeka Cię tuptanie nogami. Bylebyś tylko nie chrapał/a, bo kto tam wie, co Ci mogą zirytowani uczniowie na czole wymalować zirytowani uczniowie ."

Szczury
Dostajesz do opieki klatkę ze szczurzą rodziną, (KROPKA) zaliczysz lekcje (PRZECINEK) kiedy uda ci się je oswoić.
Dzień 1. Pierwsze co musisz zrobić to podanie zwierzętom wody, a następnie karmy. Daj im teraz kilka godzin na zapoznanie się z nową klatką. Powtórz ten krok jeszcze 2 razy w odpowiednich odstępach czasu.
Dzień 2. Wyczyść klatkę i powtórz czynności z poprzedniego dnia 3 razy.
Dzień 3. Pobaw się ze swoimi podopieczynymi, (KROPKA) jeśli poprawnie wykonywałeś/aś instrukcję poiwnno obyć się bez problemów. Po zabawie jeszcze raz posprzątaj klatkę i pokaż swoje zwierzęta profesorowi, który oceni Twoją opiekę.

Ogon szczura jest bardzo częstym składnikiem eliksirów, (KROPKA) dzięki tej lekcji nauczysz się samodzielnie go zdobywać.

Ps. Czy istnieje fobia przed kropkami? Tak, od dzisiaj istnieje xD

Bez tytułu.png

Powinno być "poniżej" i "rozpoznawanie" 🙂

i jeszcze "wystarczające"

Kurczę, czemu tu nie ma edytowania postów, jak ktoś się walnie?

@Ludiffien

Kurczę, czemu tu nie ma edytowania postów, jak ktoś się walnie?

Przypadkiem było wyłączone w tym dziale, już włączyłem 🙂

Zaloguj się, aby odpowiedzieć